Na koho se můžete těšit?

Tereza Báčová

Director of Business Development & Media Communication, Mediaplus Czech Republic, CZ

V Mediaplus Prague má za úkol naplnit myšlenku „building best brands“ pro stávající a nový byznys také na českém a východoevropském trhu.

Jiří Udatný

Data & Analytics Director, GroupM Czech Republic, CZ

V GroupM je zodpovědný za celkovou strategii skupiny v datově-analytické oblasti přes všechny online i offline komunikační aktivity.

Martin Vymětal

New Business Director, Boomerang Communication, CZ

Má na starosti získávání nových zakázek, strategické plánování, koordinaci realizačního týmu a marketing firmy.

Michaela Raková

Head of Strategy&Analytics, Boomerang Communication, CZ

S cílovými skupinami a publiky vstává, obědvá i ponocuje. V Boomerangu řídí strategicko-analytický tým a má pod palcem data a výzkumy, stojí za studií BoomLab.

Tereza Šimečková

Předsedkyně představenstva, Nielsen Admosphere, CZ

Spoluzakladatelka a spolumajitelka a předsedkyně představenstva výzkumné agentury Nielsen Admosphere.

Hana Friedlaenderová

Senior Research & Insights Manager, Nielsen Admosphere, CZ

Odbornice na výzkumy z oblasti médií, nových technologií a životního stylu (nejen) dětí a mládeže.

Christian Voigt

The International Olympic Committee’s Vice President for Marketing Development, Switzerland

Vede tým marketingového rozvoje v rámci IOC Television and Marketing Services (TMS). IOC TMS je obchodní složkou IOC a odpovídá za globální vysílací a marketingové aktivity olympijského hnutí.

Milan Šemelák

practitioner at CreateValue. / provocateur at Unicorn Attacks, CZ

Svoji profesní dráhu započal jako copywriter a prošel řadou kreativních a strategických pozic. Je spoluzakladatelem společnosti Unicorn Attacks, ve kterém radí startupům, korporacím i investorům, jak co nejlépe uspět na dnešním trhu.

Tomáš Vondráček

Entrepreneur. CEO at ACTUM Digital, yachting.com and WMC/GREY,CZ

IT expert, majitel softwarové firmy Actum a české pobočky reklamní agentury WMC/Grey, stojí za víkendovým hackatonem na programování eshopu pro prodej elektronických dálničních známek.

Juan Señor

President, INNOVATION Media Consulting. Board Member. Fmr V F, Oxford University.Journalist.Explorer/Disability Activist, UK

Je považován za jednoho z předních světových inovátorů v žurnalistice a médiích a je vyhledávaným komentátorem mediálního průmyslu, hovoří na globálních fórech a často je citován v předních publikacích jako The Economist a

Michal Teplica

CEO ve společnosti News and Media Holding a.s, Slovakia

Dlouholetý profesionál v mediálním byznysu a šéf největšího slovenského vydavatelského domu News & Media Holding.

Iniciativa Milada 70

Civic Association, CZ

Občanské iniciativě, která vznikla z popudu několika jednotlivců, se povedlo rozpoutání debaty o propagandistickém procesu s bojovnicí za lidská práva a to nejen na sociálních sítích.

Zomri

Media company, Slovakia

Vtipy, napodobování, satira. Velmi adresná, tvrdá a výstižná. Tak se před několika lety na Slovensku představilo Zomri. Tři představitelé této skupiny, kteří se trefují tam, kde to mnohé velmi bolí.

Ben Guerin

Zakladatel TophamGuerin, NZ

Ben je kreativní a digitální stratég s rozsáhlým zázemím v oblasti správy kampaní, tvorby kreativního obsahu, vývoje produktů a inovací.

Omar Mahmoud

Chief of Market Knowledge, UNICEF, Switzerland

Uznávaný expert na průzkum trhu, který se podílel na uvedení nových produktů pro některé z nejúspěšnějších světových značek.

Simon Cook

Managing Director at Cannes Lions, UK

Simon pracuje v komunikačním byznysu a v Cannes Lions více než deset let. Stojí za řadou inovací v Cannes Lions a vede významnou část společnosti včetně ocenění, poroty, výuky a poradenství v oboru.

Emily Peet

Director of Research & Design at Rockland Dutton Research & Consulting, USA

Spoluautorka Barcelonských principů 3.0, držitelka dvou mezinárodních cen Microsoft. Vyvinula a implementovala měřící a hodnotící rámce pro NATO, Světová zdravotnická organizace, The World Bank Group nebo UNICEF.

Sam Tatam

Head of Behavioural Science at Ogilvy Consulting, UK

V Ogilvy Consulting vede tým talentovaných psychologů a behaviorálních ekonomů, který pomáhá rozvíjet komunikaci nejvlivnějších značek na světě.

Sara Polak

Founder, Startup Disrupt, Anthropologica, Gains4Brains, CZ a UK

Expertka na umělou inteligenci, antropologii a big data. Zaměřuje se na překlenování propasti mezi člověkem a technologiemi a efektivní zavádění posledních technologických trendů do řešení problémů reálného světa.

Mark Tungate

Journalist, Author, Editorial Director of the Epica Awards, France

Ředitel kreativní soutěže Epica Awards, novinář a mediální expert, autor bestsellerů Adland: A Global History of Advertising a především Media Monoliths: How Great Media Brands Thrive and Survive.