PRAHA

1 den / 3 scény
20+ řečníků

11. listopadu
https://www.forummedia.cz/wp-content/uploads/2020/09/Speakeri_Mark-Tungate-320x320.jpg
Journalist, Author, Editorial Director of the Epica Awards, Francie

Mark Tungate

Mark je novinář specializující se na mediální a reklamní témata. Pracuje pro prestižní redakce včetně Financial Times, The Times, Campaign nebo CNN.

Jeho umění copywritingu využilo i několik velkých reklamních sítí a otextoval kampaně například pro Diesel nebo MTV. Vedle toho je Mark autorem sedmi popularizačních knih o značkách, reklamě a marketingu, včetně mimořádné publikace Media Monoliths: How Great Media Brands Thrive and Survive , která popisuje modely přežití a prosperity velkých mediálních domů v rychle se měnícím světě. A hlavně je šéf cen Epica Awards, jediné kreativní soutěže, v níž o vítězích rozhodují oboroví novináři.


Téma přednášky

Od mediálních monolitů k pozůstalým

Tradiční tisk prošel v posledních dvou desetiletích zuřivou proměnou. Kvůli internetu a vzestupu sociálních médií zaznamenaly noviny a časopisy katastrofální úbytek příjmů i čtenářů. To všichni víme. Ale které mediální značky přežily a prosperují? Kdo stojí za elitní skupinou nezávislých magazínů? S využitím praktických příkladů a vtipných historek ze své třicetileté kariéry v tištěných i digitálních médiích Mark zkoumá minulost, současnost i buducnost tisku.Make

Connection

Follow Mark