Konference 2019

Jak vypadal 20. ročník oborové konference Forum Media 2019.

Dne  23. října 2019  proběhla konference Forum Media s názvem „Jak řídit značku v době, kdy nás řídí zákazník.“  Tématem roku byla Svoboda marketingu. A jak to probíhalo ? Tři sály, desítky vystupujících, přednášky, laboratoř, case studie, zkrátka den nabitý zajímavými informacemi z domáci i zahraniční scény. Zlatým hřebem programu Forum Media 2019 byla  exkluzivní show ke třiceti letům svobodné reklamy v Československu a Česku, ve které došlo i na odemykání pověstných třináctých komnat domácího reklamního byznysu, to vše v záplavě exkluzivních projekcí a nečekaných překvapení.

Galerie

Konference Forum Media 2019
Save the business: Jak řídit značku v době, kdy nás řídí zákazník

Inspirativní řečníci, diskuze, workshopy.
Všechno důležité za jeden den.

Do Prahy se vrací konference Forum Media. Hvězdy světového marketingu a československá byznys špička se sejdou na pódiu a lobby prostoru Cubex Centra Praha a podívají se na budoucnost komunikačního byznysu. Změnil internet úplně všechno a co nás ještě čeká? Komu věřit? A proč marketing ovládá zákazník, a ne my?

Hledejte s námi odpovědi, uložte si datum 23. října 2019 od 9.00 do 19.00 hodin. Tři sály, desítky vystupujících, přednášky, laboratoř, case studies – všechno důležité za jeden den. A večer? Velká show ke třiceti letům svobodné reklamy! Redakce Marketing & Media připomene to, co mělo zůstat skryto v zákulisí historie. A přidá, s laskavým svolením České televize, předpremiéru dokumentu Česká reklama: úsvit kapitalismu, který mapuje počátky novodobé české reklamy. V dokumentu se podělí o názory Josef Havelka, Jiří Kratěna, Martin Štěpánek, Filip Renč, Jan Svěrák, Ondřej Soukup a jiní reklamní borci té doby.

Forum Media je celodenní setkání komunikačních profesionálů a manažerů, které je zaměřené na kvalitu, odbornost a profesionalitu formou přednášek, případových studií a workshopů.

Tématem pro rok 2019 je Svoboda marketingu. Na jedné straně všichni mluvíme o svobodě projevu a médií, o vzestupu fake news a kybernetické propagandy – na straně druhé o demokratizaci médií a zákazníkovi, který má v digitálním věku silné slovo. Značky už nejsou jedinými tvůrci vlastního obsahu a pověsti a my se budeme ptát, jak to ovlivňuje marketingové strategie a jak značky zůstávají svobodné při tvorbě taktiky.

Hlavnímu tématu bude patřit stage Fórum, další program uvítá stage Laboratoř, která bude patřit domácím profesionálům a nejzdařilejším českým marketingovým kampaním. Stage Inspirace představí osobnosti tuzemského komunikačního byznysu a jejich autorský výběr toho nejlepšího z reklamy a marketingu uplynulých let.

Zlatým hřebem programu Forum Media 2019 bude exkluzivní show ke třiceti letům svobodné reklamy v Československu a Česku. Dojde i na odemykání pověstných třináctých komnat domácího reklamního byznysu, to vše v záplavě exkluzivních projekcí a nečekaných překvapení.

Na konferenci budou pořizovány reportážní fotografie a audiovizuální záznam, které mohou být použity v rámci propagace časopisem Marketing & Média nebo partnery konference.

Seznamte se s osobnostmi, které budou našimi průvodci letošního Forum Media.

Lukáš Pavlásek
Scenárista, komik, herec z reklam a proslulý antitanečník se postará o hladký průběh vzpomínkového pásma ke třicetiletí budování svobodné reklamy v Čechách. Lukáš Pavlásek debutoval v roce 2005 v pořadu Na stojáka televize HBO a v současnosti patří mezi výrazné české představitele stand-up-comedy. Do konce roku 2012 natočil kolem osmdesáti výstupů a scének, ve kterých byl k vidění v různých druzích, stylu a polohách humoru.

Kateřina Borovanská
Odborník na oblast content marketingu, v praxi se zaměřuje na tvorbu content marketingové strategie s akcentem na výkon a efektivitu, branding a repositioning/rebranding značek, PR a jejich digitalizaci. V roce 2017 se umístila na shortlistu The International Content Marketing Awards v kategorii Rising star. Řídí content marketingovou agenturu FREYA CZ (člen britské asociace The CMA), Asociaci content marketingu – ACM (člen The International Content Marketing Forum) a soutěž Fénix content marketing.

Filip Rožánek
Novinář, analytik, lektor sociálních médií. V letech 2015-2018 byl šéfredaktorem Marketing & Media a staral se o jeho digitální platformy. Předtím působil v Hospodářských novinách a také více než osm let v Českém rozhlase. V rádiu připravil například „přímý přenos z minulosti“ Srpen 1968 na sociálních sítích, inicioval reformu dětského vysílání a novou podobu internetového zpravodajství. Získal například Novinářskou cenu v kategorii Cena Googlu za inovativní online žurnalistiku (2014) nebo 2. místo v kategoriích Projekt roku a Obsahová inspirace v anketě Křišťálová Lupa 2013.

Zuzana Tvarůžková
Moderátorka, novinářka a reportérka domácí redakce České televize. Pro ČT pracuje od roku 2005, kdy se rozjížděl zpravodajský kanál ČT24. Zaměřuje se především na politické dění, moderovala například pořad 168 hodin, nebo Interview ČT24. V září a říjnu 2014 společně s Václavem Moravcem vedla předvolební debaty v ČT. V médiích pracuje od roku 2003, kdy nastoupila jako elévka do Nedělního světa.

Ondřej Fér
Šéfredaktor týdeníku Marketing & Media. Předtím v mediálním domě Czech News Center připravoval Infolab, tištěný speciál zpravodajského webu Info.cz. Byl také šéfredaktorem Ekonomického deníku, zástupcem šéfredaktora časopisu Týden, šéfdramaturgem publicistiky TV Barrandov nebo výkonným ředitelem agentury Média PR. Kromě profesního zájmu o média a marketing se jako publicista věnuje námořním, válečným a historickým tématům.

Pro naši výjimečnou konferenci jsme vybrali místo, které spojuje tradiční hodnoty s technologií 21. století – Cubex Centrum Praha. Nový multifunkční prostor na pražském Pankráci designově vychází z kubistické architektury, která poskytuje moderní zázemí a je naplněná nejnovější projekční a světelnou technikou – vrcholem je koncept Chameleon, díky kterému můžeme vizuálně ovládnout celý prostor našeho setkání. A na Forum Media to využijeme v plné míře. www.cubexcentrum.cz

Program

DOPOLEDNÍ BLOK

Marketing: intuice vs. měření

DARREN STANTON, Behaviorální expert, TV komentátor, UK
Jak značky lžou
Známý britský psycholog televizních a sociálních médií, specialista na body language a lidské chování nás naučí, jak v kampaních rozpoznat lež od nadsázky a v médiích osobnosti, které mluví pravdu od těch, které si vymýšlejí.

DAVID ROCKLAND, Retired Chairman Ketchum & Partner/CEO, Rockland Dutton Research & Consulting
Barcelonské principy 3.0: od temných dob měření k roku 2020. A kam dál?
V roce 2010 se do Barcelony sjelo víc než 200 firem, aby společně sepsaly historicky první principy měření komunikace. Ty byly o pět let později aktualizovány a dnes je využívají tisíce společností po celém světě. Ale přinesly skutečně zlepšení, opravdový rozdíl v hodnotě komunikovaných sdělení? V roce 2020 bude komunikační průmysl zralý na další update. Hlavní tvůrce Barcelonských principů David Rockland nabídne svůj pohled na nutné změny a na budoucnost měření hodnoty informace

Zákazník, jeho značka a přihlížející agentury

REINHARD HARTERVP Customer Experience CEE, SAP
Why do children always ask “why?” and what it means for you
If you are a parent, the question “why” might seem familiar and might have even driven you crazy a few times. It takes effort to think about it and answers are not always obvious. Yet this discussion is vital and shapes how we experience the world, in personal relationships and also in the business world. Welcome to the experience economy!

JAKUB HODBOĎ, Global Head of Strategy, Ogilvy Social.Lab & ALFONSO MARIAN, Chairman, Ogilvy, Spain
Tvůrčí svoboda pod vládou zákazníka
Alfonso a Jakub se ohlédnou zpět i o budoucna, aby prozkoumali roli kreativit v éře, jíž dominuje zákaznická zkušenost, automatizovaná komunikace a uber-optimalizovaný design.

JANET MURRAY, Content marketing expert, UK
Jak zapojit obecenstvo
Známá britská marketingová expertka představí svůj mimořádně efektivní návod, jak znásobit věrné online followery a využít je k budování důvěry, loajality a tržeb.

CRISPIN MANNERS, CEO, Onva Consulting, UK
Komunikační byznys: jak zvládnout růst s těmi správnými lidmi
Přilákat, udržet a motivovat správné lidi ve světě plném atraktivních nabídek patří v dnešní době kritického nedostatku pracovních sil k vůbec největším výzvám. Způsob komunikace vašeho brandu může rozhodnout.

ALESSANDRO DIANA, CEO, Accenture Interactive, Italy
Accenture a Droga5: Podivuhodný příběh o poradcích, kteří koupili agenturu
Jedna z největších poradenských firem světa, Accenture, koupila proslulou kreativní agenturu Droga5. Bezprecedentní, dosud nevídaný krok vzbudil bouřlivé reakce. Jaká je role poradenských firem v oblasti, kde doposud působily jen reklamky? Co poradci do reklamního byznysu přinášejí a co to pro kreativní agentury znamená?  Odpověď nabídne šéf klíčového regionu Accenture Interactive v Evropě Alessandro Diana.

ODPOLEDNÍ BLOK

30 let v digitálu: tři dekády nadšeného zoufalství

MADHAV CHINNAPPA, Director of News Ecosystem Develepment, Google 
Vznik Google News, spolupráce s vydavateli a boj proti dezinformacím: jak v Googlu fungují zpráv
Bývalý manažer BBC a AP Madhav Chinnappa je dnes ředitelem rozvoje zpravodajského ekosystému Googlu. Do Prahy přijíždí vysvětlit, jak se zprávami pracuje: jak Google News vznikly v atmosféře útoků z 11. září, jak Google spolupracuje s vydavateli a zapojuje se do boje s dezinformacemi.

PETR DVOŘÁKGenerální ředitel, Česká televize, CZ
Česká televize – 30 let bez cenzury
Jak se proměnila v České republice role veřejnoprávních médií? Čím prochází televizní zpravodajství v době internetu a sociálních médií? Jak je chápána svoboda slova v záplavě propagandy a dezinformací? Musí Česká televize změnit svůj způsob komunikace s diváky a politiky? A jak si stojí v evropském srovnání? To jsou všechno otázky, na které bude odpovídat generální ředitel České televize Petr Dvořák.

JOHN SHIELD, Communications & Corporate Affairs Director, BBC, UK
Proč jsou veřejnoprávní media dnes důležitější než kdy dřív
John promluví o tom, proč dnes, v době digitální disrupce a dezinformací, roste význam vysílání médií veřejné služby. Jejich úlohou je nejen chránit a rozvíjet demokracii, ale také zajistit, aby programy odrážely životy, tužby a výzvy diváků, kterým slouží. Vysvětlí, proč je veřejnoprávní vysílání pod tlakem a také proč ho čeká skvělá budoucnost.

JAMIE CREDLAND, Senior Vice President Client Strategy & Marketing, Economist, UK
The Economist: „Předělejte mi ten časopis na video“
Lze překlopit 175 let starou značku časopisu do digitálního videa a vydělat na tom?

DAVID GRINERCreative & Innovation Editor amerického týdeníku AdWeek
Dovednosti, které definují dalších třicet let marketingu a médií
Reklamní byznys zůstával dlouhé dekády v podstatě stejný: týmy accountů v tendrech soupeřily o dlouhodobé kontrakty a týmy kreativců vymýšlely reklamní kampaně určené pro televizi, outdoor a print. Nástup digitálu ale rozvrátil všechno, na čem marketing a média stály. Bezpočet profesionálů netušilo, jak tyhle změny vstřebat. Veterán z novin a reklamek, digitální stratég a dlouholetý editor Adweeku David Griner nabídne velmi originální úhel pohledu na reklamní a mediální byznys – z pohledu potřebných schopností. Zanalyzuje, jaké nové dovednosti nová éra potřebuje, jak formují reklamu, obsah a žurnalistiku a jaké nové příležitosti se v tomto kontextu byznysu otevírají.

SEMIFINÁLE

Oslava 30 let novodobé reklamy

FINÁLOVÝ BLOK

SPECIAL GUEST – Svoboda slova a odpovědnost

ANDREJ KISKA, Bývalý slovenský prezident, podnikatel a filantrop
Síla slova, které může napomoci i hodně ublížit
Bývalý slovenský prezident, zkušený manažer, podnikatel a filantrop bude na Foru Media sdílet své osobní zkušenosti z prostředí, v němž je svoboda slova často využívána pro dobrou věc, ale možná stejně často zneužívána k osobním cílům. Na každého, kdo se slovem ve své profesi zachází – v médiích, v marketingu nebo v politice – to klade značnou zodpovědnost. Ta největší možná leží na hlavě státu.

↑ Zpět na Program

DOPOLEDNÍ BLOK

LIBUŠE ŠMUCLEROVÁ, CEO Czech News Center, CZ
Císařovy nové šaty médií
Vliv, ekonomika a zodpovědnost v době, kdy se zásadně proměňuje definice médií, principy tvorby jejich obsahu a způsoby a zvyklosti jeho konzumace publikem.

FRANTIŠEK VRÁBEL, CEO, Semantic Visions, CZ
Zneužití demokratického prostředí internetu
Se vznikem internetu se pojila myšlenka demokratizace informací s pozitivním dopadem na společnost. Autoritářské režimy Ruska a Číny však masivně využívají internet k demontáži našeho způsobu života a prosazení svých cílů. Dezinformace ovlivňují veřejné mínění více, než si lidé myslí. Demokracie je však ještě více ohrožována online reklamními platformami, zejména Facebookem. Ten díky svému byznys modelu a algoritmům umělé inteligence atomizuje a radikalizuje společnost. Co s tím?

MARTIN JAN STRÁNSKÝ, Neurolog 
You’ve been warned: Negativní efekty moderních technologií
Jak nás moderní technologie ničí. Neurovědecké poznámky a výsledky výzkumů – stručně, srozumitelně a vtipně.

ZUZANA ŘEZNÍČKOVÁ, Předsedkyně představenstva, Economia 
Přežije kvalitní novinařina nový business model médií?
Novináři hledí často skrz prsty na manažery a jejich tlak na efektivitu. Manažeři zhusta nechápou potřeby redakce a vysoké náklady na zpravodajství. Všichni svorně svalují své neúspěchy na obchod. Dá se v téhle situaci provozovat mediální dům?

LUKÁŠ PLESKOT, Zakladatel a CEO, PlayZone
Fenomén esport: největší sport, o kterém jste možná nikdy neslyšeli
Majitel největší české esportové agentury a Iniciátor a zakládající člen České asociace esportu začne tím, co to esport vůbec je. Vysvětlí, jak funguje jeho celý ekosystém a kdo je hráč esportu. Pokusí se také odpovědět na otázku, zda jde o novodobé sportovce.

ODPOLEDNÍ BLOK

ONDŘEJ KRÁTKÝ, CEO, Liftago, CZ
Liftago: love brand založený na taxikářích
Není mnoho byznysů s takovou reputací jako taxi. Liftago přesto dalo taxikářům novou šanci a staví na jejich základě městskou logistiku budoucnosti. Jak taxikáři změní svět a jak Liftago konkuruje Uberu a náchází USP i tam, kde zdánlivě neexistuje?

JIŘÍ KEJVAL, Předseda, Český olympijský výbor
Hledá se mladé publikum
Jak učinit nejstarší brand na planetě relevantní pro digitální generaci?

JOSEF HLAVÁČEK, Sales Team Lead, CEE, Facebook
4K: Kontrola, komunita, konverzace, komerce
Jak strukturujeme obsah sdělení tak, abychom co nejlépe zacílili? Začneme s posunem chování zákazníka a naše produkty uzpůsobíme tak, aby byly přirozeným výsledkem tohoto chování a jeho změn. S pomocí jednoduchých, konzistentních sdělení jsme vytvořili rámec 4K: kontrola, komunita, konverzace, komerce. To jsou čtyři hlavní oblasti behaviorálního posunu, který má dopad na Facebook a celý průmysl:

 • Kontrola: lidé dnes mají nekonečný výběr a absolutní kontrolu nad tím, co sledují, čtou, interagují a nakupují. Očekáváme, že se vše přizpůsobí našemu vkusu, a to ve formátech, které upřednostňujeme.
 • Komunita: lidé mají moc organizovat a budovat komunitu kolem věcí a témat, jež jsou pro ně nejdůležitější. Čím dál víc od firem a značek, které podporujeme, očekáváme, že rozpoznají, respektují a začlení se do komunit, v nichž žijeme.
 • Konverzace: lidé se spojují přímo, okamžitě a expresivně. Nastala nová doba konverzace, ve které se všechny firmy cítí jako malé podniky.
 • Komerce: lidé nikdy v historii nebyli lépe informováni o produktech a službách, které se vyberou. A mají moc zvolit si přesně, jak k těmto produktům budou přistupovat a využívat je.

PETRA DOLEJŠOVÁ, Advokátka, eLegal 
Svoboda pro reklamu – není na čase povolit právu otěže?
Jaké reklamy dnes nejvíce táhnou? A proč za ně dostávat přes prsty? Kudy vedou meze zákona a není načase udělat novou hraniční čáru? Pojďme si spolu posvítit na lepší marketingové časy.

↑ Zpět na Program

DOPOLEDNÍ BLOK

Redakce oborového časopisu Marketing & Media vybrala desítku top kreativců současné české scény a požádala je, aby sestavili svůj osobní výběr toho nejlepšího z poslední doby, co bychom v branži neměli přehlédnout.

 • Jiří Langpaul – WeAreGinger
 • Radovane Hadj Moussa – DDB
 • David Suda – WMC/Grey
 • Martin Woska – Triad
 • Julia Dovlátová – Geometry Global
 • Filip Kukla – McCann Prague
 • Tomáš Belko – Ogilvy
 • Slavo Marušinec – Kaspen
 • Dejan Stajnberger – VCCP

ALENA ZACHOVÁ, Head of Social Team, NEWTON
Real-time marketing: Kreativita, která se (ne)vyplácí?
Real-time marketing dokáže značkám přinést pořádnou dávku publicity. Ne vždy jsou ale reakce pozitivní. Na sociálních sítích se snaha naskočit na vlnu aktuálních  událostí může i vymstít…

ODPOLEDNÍ BLOK

HELENA VESELÁBrand Manager, Nestlé
Veggie revoluce
Proč trvalo globální značce, která se vyrábí v Česku 13 let, než také vstoupila na lokální trh? Plant based proteins neboli rostlinné náhrady masa získávají stále větší popularitu a také mediální pozornost. Oprávněně, nebo je to jen další bublina?

JAN MÜLLER
Make it Big: Jak vydělat na éře digitálního chaosu a disrupci tradičních mediálních domů
Nové je jen to, na co už se zapomnělo. Takzvaně inovovat tradiční média nestačí, protože svět se mění natolik, že zřejmě musí vzniknout zcela nové mediální koncepty. Například sociální sítě nové generace, které:

 • Budou podpořeny možnostmi blockchainů
 • Začnou využívat cirkulární ekonomiky
 • Zakomponují herní průmysl a možnosti rozšířené reality
 • Vznikne kompletně nový typ „velkého média“.

VOJTĚCH FOUKAL
Proč 9 z 10 firem nedokáže přeměnit návštěvníka webu na klienta
Většina firem a významných agentur dnes umí efektivně přivést velmi relevantní návštěvníky a věnují tomu společně spoustu času. Bohužel investice do kontinuálního, na datech založeného zvyšování jejich konverze na klienty je podceňována.

CASE STUDIES

RUDOLF KVÍZ, Executive director, Konektor Social
Strabag – Jak pomocí obsahu nabírat lidi

MARIE HÁKOVÁ, Social Media Lead, Follow Bubble
Obsahová strategie Tchibo

MARTIN PISTULKA, Content Director, Follow Bubble
Rozhýbaný mekáč

JINDŘICH NOVÁK, Editorial Director, Boomerang Communication s.r.o.
Škoda mobil a jeho úloha v komunikaci Škoda Auto

VÁCLAV RUBEŠ, vedoucí oddělení tištěných periodik
České dráhy: když je B2E i B2F aneb interní komunikace pro zapálené

↑ Zpět na Program

Special Guest

ANDREJ KISKA
Bývalý slovenský prezident, podnikatel a filantrop, SK

„Jakmile se stanete demokratickým státníkem, musíte myslet nejen na ty, co vás mají rádi, ale chovat úctu i k těm, kteří vás nevolili a nemají vás rádi.“

Inspiring Stars

Madhav Chinnappa

Director of News Ecosystem Development, Google, UK

„Spolupracuji s mediálními domy a vytvářím pro Google udržitelný zpravodajský ekosystém.“

Jamie Credland

Senior Vice President Client Strategy & Marketing, Economist, UK

„Mediální domy se konečně probouzí a uvědomují si hodnotu svého obsahu.“

  John Shield

  Communications & Corporate Affairs Director, BBC, UK

  „Dnes je největší komunikační výzvou zajistit, aby hlas vaší značky zůstal autoritativní a byl slyšet.“

  Josef Hlaváček

  Sales Team Lead,, CEE, Facebook

  „Při vytváření obsahu na Facebook myslete jako velcí vydavatele, získejte si pozornost hravostí.“

  David Rockland

  Retired Chairman Ketchum & Partner/CEO, Rockland Dutton Research & Consulting

  „Mnoho ze společností Fortune 500 přijalo moje Barcelona Principles, zásadní nástroj pro měření PR.“

  Darren Stanton

  Behaviorální expert, TV komentátor, UK

  „Říkají o mě, že jsem živý detektor lži. Vstupuji do myšlení lidí a odhaluji, co skrývají a jaké mají motivace.“

  David Griner

  Creative & Innovation Editor amerického týdeníku AdWeek

  „V reklamním průmyslu můžete mít jakékoliv vzdělání a zkušenosti, nejdůležitější je ale vaše osobitost.“

   Keynote Speakers

   REINHARD HARTER

   VP Customer Experience CEE, SAP

   „I continuously seek for improved ways of doing things and inspire others to do the same“

    Petr Dvořák

    Generální ředitel, Česká televize, CZ

    „Technologické inovace jsou přípravou pro transformaci pasivního diváka na aktivního uživatele veřejné služby.“

    Libuše Šmuclerová

    CEO Czech News Center, CZ

    „Když marketingem něco nahrazujete, tak je to ve stylu tonoucí se stébla chytá.“

    Zuzana Řezníčková

    Předsedkyně představenstva, Economia, CZ

    „Role se vracejí tam, kde mají být. Šéfredaktor je zase šéfredaktor, nikoliv brand manažer titulu.“

    Martin Jan Stránský

    Neurolog a vydavatel, CZ

    „Nástup nových technologií prokazatelně mění lidský mozek k horšímu.“

    František Vrábel

    CEO, Semantic Visions, CZ

    „Dezinformační obsah nafukují sociální sítě, nejsmutnější roli hraje Facebook."

    Crispin Manners

    CEO, Onva Consulting, UK

    „Hnací silou transformace je způsob, jak manažeři komunikují se svými lidmi a jak to ovlivňuje produktivitu a podnikatelskou hrdost.“

    Jakub Hodboď

    Global Head of Strategy, Ogilvy Social.Lab

    „Chci do Česka přinést znalosti Social. Labu, což zahrnuje především integraci komunikace na úrovni značky a výkonu."

    Alfonso Marian

    Chairman, Ogilvy, Spain

    „Značky si stále více uvědomují svět, ve kterém žijí, a zapojují se do toho, co se děje na ulici.“

    Alessandro Diana

    CEO, Accenture Interactive, Italy

    „Definujeme se jako „agentura s osobní zkušeností“ a v úzkém kontaktu s cílovými skupinami radikálně přehodnocujeme práci se značkou.“

    Janet Murray

    Content marketing expert, UK

    „Marketing je způsob, jak vydělávat peníze, proto ho musíte dělat každý den.“

    Visionary & Missionary

    Jiří Kejval

    Předseda, Český olympijský výbor, CZ

    „Průměrný produkt, když má perfektní marketing, může sehrát velké divadlo.“

    Ondřej Krátký

    CEO, Liftago, CZ

    „Start-up je jako učit se surfovat – nesmíte si rovnou brát nejkratší prkno, hlavně musíte vlnu vycítit dřív, než přijde.“

    Case Studies & Other Speakers

    Vojtěch Foukal

    Managing Partner, Visibility Digital, CZ

    „Největší změnou při využití AI pro marketing je přesun aktivit z detailní exekuce ke strategickému řízení.“

    Jan Müller

    Director, Flowee, CZ

    „S Flowee chceme oslovit publikum jiným způsobem a využít situace na mediálním trhu, která přeje novým projektům

    Alena Zachová

    Head of Social Team, NEWTON, CZ

    „Engagement je jen číslo. Důležité je, jaká zákaznická odezva se pod ním skrývá."

    Lukáš Pleskot

    Zakladatel, PlayZONE, CZ

    „Esport je hlavně o tom, že ho hráči sledují, nemusí být nutně každý profesionál.“

    Petra Dolejšová

    jednatelka, AK eLegal, CZ

    „Marketing má být pro lidi, mít kvalitní kontakty a spokojené zákazníky. Používejte zdravý rozum.“

    Helena Veselá

    Brand manager, Garden Gourmet, Nestlé

    „Na mojí práci mě nejvíc baví měnit zaběhlé způsoby, jakými lidé o věcech uvažují.“

    Přidejte se k profesionálům

    Přihlašte se k odběru aktualit a newsletterů Forum Media a Marketing a Media

    Přihlášením souhlasím s odběrem informací od Forum Media, s.r.o.

    Vstupenky

    Nabídka je platná do 23. října 2019 nebo do vyprodání, ceny jsou bez DPH 21 %.

    Extra pro předplatitele MAM
    9.500
    • Celodenní vstup na konferenci pro dva
    • Akce 1+1 platná do 23. října nebo do vyprodání
    • Cena bez 21 % DPH
    Koupit
    Standard
    9.500
    • 1 vstupenka
    • Celodenní vstup na konferenci
    • Cena bez 21 % DPH
    Koupit
    Corporate Rate
    21.000
    • Celodenní vstup na konferenci pro 3
    • Sleva 7 500 Kč
    • Cena bez 21 % DPH
    Koupit
    Oslava novodobé české reklamy
    2.500
    • Vstup na odpolední část – závěrečná show
    • Nabídka platná do 23. října
    • Cena bez 21 % DPH
    Koupit

    Pořadatel

    Hlavní mediální partner

    Hlavní partneři

    Partneři

    Logo Visibility

    Mediální partneři