PRAHA

1 den / 3 scény
20+ řečníků

12. května
https://www.forummedia.cz/wp-content/uploads/2020/09/juan-senor-s.jpg
President, INNOVATION Media Consulting, UK

Juan Señor

Jako partner v oblasti inovací řídil projekty po celém světě a pomáhal zpravodajským činnostem znovu vynalézat jejich produkty a zůstat v kontaktu s měnícím se publikem.

Pracoval a radil stovkám mediálních společností na všech kontinentech. Juan působí v poradním sboru několika mediálních společností po celém světě a také bývalým hostujícím přednášejícím na Oxfordské univerzitě. Stojí za vybudováním sdíleného newsroomu v Economii. Je také spoluautorem dvou ročenek knih; Inovace ve zpravodajských médiích a Inovace ve časopisových médiích, psané jménem WAN-IFRA a FIPP. V rámci festivalu Cannes Lions se podílí na udílení cen.

Jako televizní reportér zpovídal Jásira Arafata, Jicchaka Rabina, Nelsona Mandelu, Borise Jelcina, Fidela Castra, Helmuta Kohla, Johna Majora i Billa Clintona. Jako vyhledávaný odborník na inovace v médiích se podílel na startu i restartu desítek světových mediálních značek. Tentokrát si položí otázku: Proč fake news zachránily žurnalistiku – a co to znamená pro značky a spotřebitele?


Téma přednášky

Why Fake News has Saved Journalism – and what it means for brands and consumersMake

Connection

Follow Juan