What will bring this 21st year of Forum Media conference?

Some of the world’s leading authorities in the industry will share with you how to overcome customer relations barriers, the current fragmentation of communication tools, problems associated with digital transformation, or the constraints stemming from today’s tight marketing budgets.

Join them to discuss the sustainability of marketing and of the changes the entire communications business is undergoing today. Learn what to do to turn the current crisis into an opportunity for your business or brand. The Forum Media analyses the current opportunities in detail and focuses on the role marketing and communications will have in future.

The conference is organized by the Marketing & Media, the leading professional weekly magazine. New for this year is the inclusion of another high-profile conference, the PR Summit, as an autonomous part of the Forum Media, with the Association of PR Agencies being the professional guarantee of the PR Summit and a partner of the entire FM conference.

You can look forward to meet

Omar Mahmoud

Chief of Market Knowledge at UNICEF, Switzerland

Recognized expert on market research, who has been instrumental in launching new products for some of the most renowned world brands.

Emily Peet

Director of Research & Design at Rockland Dutton Research & Consulting, USA

Co-author of Barcelona Principles 3.0, winner of two international Microsoft awards. She has developed and implemented measurement and evaluation frameworks for NATO, the World Health Organization, The World Bank Group, and UNICEF.

Mark Laity

Director, Communications Division at SHAPE, Belgium

Director of Communications Division at SHAPE (Supreme Headquarters Allied Powers Europe). Former BBC war correspondent in Yugoslavia and the Gulf war.

Sam Tatam

Head of Behavioural Science at Ogilvy Consulting, UK

He leads a team of talented psychologists and behavioural economists shaping the communications of some of the world’s most Influential brands and organisations.

  Sara Boutall

  Founder, Startup Disrupt, Anthropologica, Gains4Brains, CZ a UK

  Expert on artificial intelligence, anthropology and the big data. She focuses on bridging the gap between humans and tech, making sure the latest innovations (particularly in artificial intelligence) are implemented effectively and actually help solv

  Mark Tungate

  Journalist, Author, Editorial Director of the Epica Awards, France

  Editorial Director of the Epica Awards, journalist and the media expert, author of bestsellers Adland: A Global History of Advertising, and, above all, Media Monoliths: How Great Media Brands Thrive and Survive.

  You can book your place at the Forum Media 2020 conference right now!

  As an early bird, you can save 30% of the regular price – up until June 30. And the benefits don’t end there: subscribers to the Marketing&Media magazine will get a second ticket for a colleague or client free. For larger groups, we offer corporate rates, where we tailor the package for three or more tickets.

  With respect to the current situation and uncertain forecasts regarding the possible second wave of covid-19 pandemic, you may book your tickets now and pay later (your unpaid booking remains valid till Sept 1). During the process of booking (Payment), use the Booking or Payment on invoice options. In an unlikely case that we would be forced to cancel the conference later on because of new measures introduced in connection with the pandemic, you will get your money back.

  We are very happy to answer all your queries. Please find the contacts on our www.forummedia.cz website.

  Tickets

  The offer is valid until June 30, 2020 or until sold out, prices are without VAT 21%.

  Early Bird
  6.500CZK
  • All-day entry to the conference for 1 person
  • Discount 3.000 CZK
  • Price without 21% VAT
  Book now
  Standard
  9.500CZK
  • All-day entry to the conference for 1 person
  • Price without 21% VAT
  Book now
  Extra for subcribers MAM
  9.500CZK
  • All-day entrance to the conference for 2 participants
  • 2 tickets for the price of 1
  • Price without 21% VAT
  Book now
  Corporate Rate
  25.500CZK
  • All - day entrance to the conference for 3
  • Discount 3.000 CZK
  • Price without 21% VAT
  Book now

  Vstupenky

  Už brzy v prodeji za zvýhodněnou cenu Early Bird.

  Participants

  An important aim of the conference is to acquaint the czech business leaders with the most important professionals from abroad. to give the local audience an opportunity to learn from them and meet them in person.  Forum Media conference also gives its participants an exceptional opportunity to meet and talk about new trends, to revive old friendships and make important new contacts.

  Publicity

  Forum Media is the most important of all events organized throughout the year by the Marketing&Media weekly magazine, an essential specialised medium with exceptional reach in the area of commercial communication. The conference also attracts a lot of attention from mainstream and professional media.

  How did the previous years look like?

  Reference

  JOHN SHIELD

  COMMUNICATIONS & CORPORATE AFFAIRS DIRECTOR, BBC, UK

  " I think it is great for people to get together and talk about media issues and challenges. I am delighted to be part of it. "

   DAVID ROCKLAND

   PARTNER/CEO, ROCKLAND DUTTON RESEARCH & CONS. RET. CHAIRMAN, KETCHUM GLOBAL RESEARCH & ANAL., US

   "Thank you so much for having me speak at your conference and the opportunity for us to experience prague. am honored to have been part of this wonderful event. ”

    MADHAV CHINNAPPA

    DIRECTOR OF NEWS ECOSYSTEM DEVELOPMENT, GOOGLE, UK

    " Conference such as Forum Media is incredibly important because we need to have a dialog of the issues that we are facing in the News Ecosystem. "

     Inspirativní řečníci, diskuze, workshopy.
     Všechno důležité za jeden den.

     Do Prahy se vrací konference Forum Media. Hvězdy světového marketingu a československá byznys špička se sejdou na pódiu a lobby prostoru Cubex Centra Praha a podívají se na budoucnost komunikačního byznysu. Změnil internet úplně všechno a co nás ještě čeká? Komu věřit? A proč marketing ovládá zákazník, a ne my?

     Hledejte s námi odpovědi, uložte si datum 23. října 2019 od 9.00 do 19.00 hodin. Tři sály, desítky vystupujících, přednášky, laboratoř, case studies – všechno důležité za jeden den. A večer? Velká show ke třiceti letům svobodné reklamy! Redakce Marketing & Media připomene to, co mělo zůstat skryto v zákulisí historie. A přidá, s laskavým svolením České televize, předpremiéru dokumentu Česká reklama: úsvit kapitalismu, který mapuje počátky novodobé české reklamy. V dokumentu se podělí o názory Josef Havelka, Jiří Kratěna, Martin Štěpánek, Filip Renč, Jan Svěrák, Ondřej Soukup a jiní reklamní borci té doby.

     Forum Media je celodenní setkání komunikačních profesionálů a manažerů, které je zaměřené na kvalitu, odbornost a profesionalitu formou přednášek, případových studií a workshopů.

     Tématem pro rok 2019 je Svoboda marketingu. Na jedné straně všichni mluvíme o svobodě projevu a médií, o vzestupu fake news a kybernetické propagandy – na straně druhé o demokratizaci médií a zákazníkovi, který má v digitálním věku silné slovo. Značky už nejsou jedinými tvůrci vlastního obsahu a pověsti a my se budeme ptát, jak to ovlivňuje marketingové strategie a jak značky zůstávají svobodné při tvorbě taktiky.

     Hlavnímu tématu bude patřit stage Fórum, další program uvítá stage Laboratoř, která bude patřit domácím profesionálům a nejzdařilejším českým marketingovým kampaním. Stage Inspirace představí osobnosti tuzemského komunikačního byznysu a jejich autorský výběr toho nejlepšího z reklamy a marketingu uplynulých let.

     Zlatým hřebem programu Forum Media 2019 bude exkluzivní show ke třiceti letům svobodné reklamy v Československu a Česku. Dojde i na odemykání pověstných třináctých komnat domácího reklamního byznysu, to vše v záplavě exkluzivních projekcí a nečekaných překvapení.

     Na konferenci budou pořizovány reportážní fotografie a audiovizuální záznam, které mohou být použity v rámci propagace časopisem Marketing & Média nebo partnery konference.

     Seznamte se s osobnostmi, které budou našimi průvodci letošního Forum Media.

     Lukáš Pavlásek
     Scenárista, komik, herec z reklam a proslulý antitanečník se postará o hladký průběh vzpomínkového pásma ke třicetiletí budování svobodné reklamy v Čechách. Lukáš Pavlásek debutoval v roce 2005 v pořadu Na stojáka televize HBO a v současnosti patří mezi výrazné české představitele stand-up-comedy. Do konce roku 2012 natočil kolem osmdesáti výstupů a scének, ve kterých byl k vidění v různých druzích, stylu a polohách humoru.

     Kateřina Borovanská
     Odborník na oblast content marketingu, v praxi se zaměřuje na tvorbu content marketingové strategie s akcentem na výkon a efektivitu, branding a repositioning/rebranding značek, PR a jejich digitalizaci. V roce 2017 se umístila na shortlistu The International Content Marketing Awards v kategorii Rising star. Řídí content marketingovou agenturu FREYA CZ (člen britské asociace The CMA), Asociaci content marketingu – ACM (člen The International Content Marketing Forum) a soutěž Fénix content marketing.

     Filip Rožánek
     Novinář, analytik, lektor sociálních médií. V letech 2015-2018 byl šéfredaktorem Marketing & Media a staral se o jeho digitální platformy. Předtím působil v Hospodářských novinách a také více než osm let v Českém rozhlase. V rádiu připravil například „přímý přenos z minulosti“ Srpen 1968 na sociálních sítích, inicioval reformu dětského vysílání a novou podobu internetového zpravodajství. Získal například Novinářskou cenu v kategorii Cena Googlu za inovativní online žurnalistiku (2014) nebo 2. místo v kategoriích Projekt roku a Obsahová inspirace v anketě Křišťálová Lupa 2013.

     Zuzana Tvarůžková
     Moderátorka, novinářka a reportérka domácí redakce České televize. Pro ČT pracuje od roku 2005, kdy se rozjížděl zpravodajský kanál ČT24. Zaměřuje se především na politické dění, moderovala například pořad 168 hodin, nebo Interview ČT24. V září a říjnu 2014 společně s Václavem Moravcem vedla předvolební debaty v ČT. V médiích pracuje od roku 2003, kdy nastoupila jako elévka do Nedělního světa.

     Ondřej Fér
     Šéfredaktor týdeníku Marketing & Media. Předtím v mediálním domě Czech News Center připravoval Infolab, tištěný speciál zpravodajského webu Info.cz. Byl také šéfredaktorem Ekonomického deníku, zástupcem šéfredaktora časopisu Týden, šéfdramaturgem publicistiky TV Barrandov nebo výkonným ředitelem agentury Média PR. Kromě profesního zájmu o média a marketing se jako publicista věnuje námořním, válečným a historickým tématům.

     Pro naši výjimečnou konferenci jsme vybrali místo, které spojuje tradiční hodnoty s technologií 21. století – Cubex Centrum Praha. Nový multifunkční prostor na pražském Pankráci designově vychází z kubistické architektury, která poskytuje moderní zázemí a je naplněná nejnovější projekční a světelnou technikou – vrcholem je koncept Chameleon, díky kterému můžeme vizuálně ovládnout celý prostor našeho setkání. A na Forum Media to využijeme v plné míře. www.cubexcentrum.cz

     Program

     DOPOLEDNÍ BLOK

     Marketing: intuice vs. měření

     DARREN STANTON, Behaviorální expert, TV komentátor, UK
     Jak značky lžou
     Známý britský psycholog televizních a sociálních médií, specialista na body language a lidské chování nás naučí, jak v kampaních rozpoznat lež od nadsázky a v médiích osobnosti, které mluví pravdu od těch, které si vymýšlejí.

     DAVID ROCKLAND, Retired Chairman Ketchum & Partner/CEO, Rockland Dutton Research & Consulting
     Barcelonské principy 3.0: od temných dob měření k roku 2020. A kam dál?
     V roce 2010 se do Barcelony sjelo víc než 200 firem, aby společně sepsaly historicky první principy měření komunikace. Ty byly o pět let později aktualizovány a dnes je využívají tisíce společností po celém světě. Ale přinesly skutečně zlepšení, opravdový rozdíl v hodnotě komunikovaných sdělení? V roce 2020 bude komunikační průmysl zralý na další update. Hlavní tvůrce Barcelonských principů David Rockland nabídne svůj pohled na nutné změny a na budoucnost měření hodnoty informace

     Zákazník, jeho značka a přihlížející agentury

     REINHARD HARTERVP Customer Experience CEE, SAP
     Why do children always ask “why?” and what it means for you
     If you are a parent, the question “why” might seem familiar and might have even driven you crazy a few times. It takes effort to think about it and answers are not always obvious. Yet this discussion is vital and shapes how we experience the world, in personal relationships and also in the business world. Welcome to the experience economy!

     JAKUB HODBOĎ, Global Head of Strategy, Ogilvy Social.Lab & ALFONSO MARIAN, Chairman, Ogilvy, Spain
     Tvůrčí svoboda pod vládou zákazníka
     Alfonso a Jakub se ohlédnou zpět i o budoucna, aby prozkoumali roli kreativit v éře, jíž dominuje zákaznická zkušenost, automatizovaná komunikace a uber-optimalizovaný design.

     JANET MURRAY, Content marketing expert, UK
     Jak zapojit obecenstvo
     Známá britská marketingová expertka představí svůj mimořádně efektivní návod, jak znásobit věrné online followery a využít je k budování důvěry, loajality a tržeb.

     CRISPIN MANNERS, CEO, Onva Consulting, UK
     Komunikační byznys: jak zvládnout růst s těmi správnými lidmi
     Přilákat, udržet a motivovat správné lidi ve světě plném atraktivních nabídek patří v dnešní době kritického nedostatku pracovních sil k vůbec největším výzvám. Způsob komunikace vašeho brandu může rozhodnout.

     ALESSANDRO DIANA, CEO, Accenture Interactive, Italy
     Accenture a Droga5: Podivuhodný příběh o poradcích, kteří koupili agenturu
     Jedna z největších poradenských firem světa, Accenture, koupila proslulou kreativní agenturu Droga5. Bezprecedentní, dosud nevídaný krok vzbudil bouřlivé reakce. Jaká je role poradenských firem v oblasti, kde doposud působily jen reklamky? Co poradci do reklamního byznysu přinášejí a co to pro kreativní agentury znamená?  Odpověď nabídne šéf klíčového regionu Accenture Interactive v Evropě Alessandro Diana.

     ODPOLEDNÍ BLOK

     30 let v digitálu: tři dekády nadšeného zoufalství

     MADHAV CHINNAPPA, Director of News Ecosystem Develepment, Google 
     Vznik Google News, spolupráce s vydavateli a boj proti dezinformacím: jak v Googlu fungují zpráv
     Bývalý manažer BBC a AP Madhav Chinnappa je dnes ředitelem rozvoje zpravodajského ekosystému Googlu. Do Prahy přijíždí vysvětlit, jak se zprávami pracuje: jak Google News vznikly v atmosféře útoků z 11. září, jak Google spolupracuje s vydavateli a zapojuje se do boje s dezinformacemi.

     PETR DVOŘÁKGenerální ředitel, Česká televize, CZ
     Česká televize – 30 let bez cenzury
     Jak se proměnila v České republice role veřejnoprávních médií? Čím prochází televizní zpravodajství v době internetu a sociálních médií? Jak je chápána svoboda slova v záplavě propagandy a dezinformací? Musí Česká televize změnit svůj způsob komunikace s diváky a politiky? A jak si stojí v evropském srovnání? To jsou všechno otázky, na které bude odpovídat generální ředitel České televize Petr Dvořák.

     JOHN SHIELD, Communications & Corporate Affairs Director, BBC, UK
     Proč jsou veřejnoprávní media dnes důležitější než kdy dřív
     John promluví o tom, proč dnes, v době digitální disrupce a dezinformací, roste význam vysílání médií veřejné služby. Jejich úlohou je nejen chránit a rozvíjet demokracii, ale také zajistit, aby programy odrážely životy, tužby a výzvy diváků, kterým slouží. Vysvětlí, proč je veřejnoprávní vysílání pod tlakem a také proč ho čeká skvělá budoucnost.

     JAMIE CREDLAND, Senior Vice President Client Strategy & Marketing, Economist, UK
     The Economist: „Předělejte mi ten časopis na video“
     Lze překlopit 175 let starou značku časopisu do digitálního videa a vydělat na tom?

     DAVID GRINERCreative & Innovation Editor amerického týdeníku AdWeek
     Dovednosti, které definují dalších třicet let marketingu a médií
     Reklamní byznys zůstával dlouhé dekády v podstatě stejný: týmy accountů v tendrech soupeřily o dlouhodobé kontrakty a týmy kreativců vymýšlely reklamní kampaně určené pro televizi, outdoor a print. Nástup digitálu ale rozvrátil všechno, na čem marketing a média stály. Bezpočet profesionálů netušilo, jak tyhle změny vstřebat. Veterán z novin a reklamek, digitální stratég a dlouholetý editor Adweeku David Griner nabídne velmi originální úhel pohledu na reklamní a mediální byznys – z pohledu potřebných schopností. Zanalyzuje, jaké nové dovednosti nová éra potřebuje, jak formují reklamu, obsah a žurnalistiku a jaké nové příležitosti se v tomto kontextu byznysu otevírají.

     SEMIFINÁLE

     Oslava 30 let novodobé reklamy

     FINÁLOVÝ BLOK

     SPECIAL GUEST – Svoboda slova a odpovědnost

     ANDREJ KISKA, Bývalý slovenský prezident, podnikatel a filantrop
     Síla slova, které může napomoci i hodně ublížit
     Bývalý slovenský prezident, zkušený manažer, podnikatel a filantrop bude na Foru Media sdílet své osobní zkušenosti z prostředí, v němž je svoboda slova často využívána pro dobrou věc, ale možná stejně často zneužívána k osobním cílům. Na každého, kdo se slovem ve své profesi zachází – v médiích, v marketingu nebo v politice – to klade značnou zodpovědnost. Ta největší možná leží na hlavě státu.

     ↑ Zpět na Program

     DOPOLEDNÍ BLOK

     LIBUŠE ŠMUCLEROVÁ, CEO Czech News Center, CZ
     Císařovy nové šaty médií
     Vliv, ekonomika a zodpovědnost v době, kdy se zásadně proměňuje definice médií, principy tvorby jejich obsahu a způsoby a zvyklosti jeho konzumace publikem.

     FRANTIŠEK VRÁBEL, CEO, Semantic Visions, CZ
     Zneužití demokratického prostředí internetu
     Se vznikem internetu se pojila myšlenka demokratizace informací s pozitivním dopadem na společnost. Autoritářské režimy Ruska a Číny však masivně využívají internet k demontáži našeho způsobu života a prosazení svých cílů. Dezinformace ovlivňují veřejné mínění více, než si lidé myslí. Demokracie je však ještě více ohrožována online reklamními platformami, zejména Facebookem. Ten díky svému byznys modelu a algoritmům umělé inteligence atomizuje a radikalizuje společnost. Co s tím?

     MARTIN JAN STRÁNSKÝ, Neurolog 
     You’ve been warned: Negativní efekty moderních technologií
     Jak nás moderní technologie ničí. Neurovědecké poznámky a výsledky výzkumů – stručně, srozumitelně a vtipně.

     ZUZANA ŘEZNÍČKOVÁ, Předsedkyně představenstva, Economia 
     Přežije kvalitní novinařina nový business model médií?
     Novináři hledí často skrz prsty na manažery a jejich tlak na efektivitu. Manažeři zhusta nechápou potřeby redakce a vysoké náklady na zpravodajství. Všichni svorně svalují své neúspěchy na obchod. Dá se v téhle situaci provozovat mediální dům?

     LUKÁŠ PLESKOT, Zakladatel a CEO, PlayZone
     Fenomén esport: největší sport, o kterém jste možná nikdy neslyšeli
     Majitel největší české esportové agentury a Iniciátor a zakládající člen České asociace esportu začne tím, co to esport vůbec je. Vysvětlí, jak funguje jeho celý ekosystém a kdo je hráč esportu. Pokusí se také odpovědět na otázku, zda jde o novodobé sportovce.

     ODPOLEDNÍ BLOK

     ONDŘEJ KRÁTKÝ, CEO, Liftago, CZ
     Liftago: love brand založený na taxikářích
     Není mnoho byznysů s takovou reputací jako taxi. Liftago přesto dalo taxikářům novou šanci a staví na jejich základě městskou logistiku budoucnosti. Jak taxikáři změní svět a jak Liftago konkuruje Uberu a náchází USP i tam, kde zdánlivě neexistuje?

     JIŘÍ KEJVAL, Předseda, Český olympijský výbor
     Hledá se mladé publikum
     Jak učinit nejstarší brand na planetě relevantní pro digitální generaci?

     JOSEF HLAVÁČEK, Sales Team Lead, CEE, Facebook
     4K: Kontrola, komunita, konverzace, komerce
     Jak strukturujeme obsah sdělení tak, abychom co nejlépe zacílili? Začneme s posunem chování zákazníka a naše produkty uzpůsobíme tak, aby byly přirozeným výsledkem tohoto chování a jeho změn. S pomocí jednoduchých, konzistentních sdělení jsme vytvořili rámec 4K: kontrola, komunita, konverzace, komerce. To jsou čtyři hlavní oblasti behaviorálního posunu, který má dopad na Facebook a celý průmysl:

     • Kontrola: lidé dnes mají nekonečný výběr a absolutní kontrolu nad tím, co sledují, čtou, interagují a nakupují. Očekáváme, že se vše přizpůsobí našemu vkusu, a to ve formátech, které upřednostňujeme.
     • Komunita: lidé mají moc organizovat a budovat komunitu kolem věcí a témat, jež jsou pro ně nejdůležitější. Čím dál víc od firem a značek, které podporujeme, očekáváme, že rozpoznají, respektují a začlení se do komunit, v nichž žijeme.
     • Konverzace: lidé se spojují přímo, okamžitě a expresivně. Nastala nová doba konverzace, ve které se všechny firmy cítí jako malé podniky.
     • Komerce: lidé nikdy v historii nebyli lépe informováni o produktech a službách, které se vyberou. A mají moc zvolit si přesně, jak k těmto produktům budou přistupovat a využívat je.

     PETRA DOLEJŠOVÁ, Advokátka, eLegal 
     Svoboda pro reklamu – není na čase povolit právu otěže?
     Jaké reklamy dnes nejvíce táhnou? A proč za ně dostávat přes prsty? Kudy vedou meze zákona a není načase udělat novou hraniční čáru? Pojďme si spolu posvítit na lepší marketingové časy.

     ↑ Zpět na Program

     DOPOLEDNÍ BLOK

     Redakce oborového časopisu Marketing & Media vybrala desítku top kreativců současné české scény a požádala je, aby sestavili svůj osobní výběr toho nejlepšího z poslední doby, co bychom v branži neměli přehlédnout.

     • Jiří Langpaul – WeAreGinger
     • Radovane Hadj Moussa – DDB
     • David Suda – WMC/Grey
     • Martin Woska – Triad
     • Julia Dovlátová – Geometry Global
     • Filip Kukla – McCann Prague
     • Tomáš Belko – Ogilvy
     • Slavo Marušinec – Kaspen
     • Dejan Stajnberger – VCCP

     ALENA ZACHOVÁ, Head of Social Team, NEWTON
     Real-time marketing: Kreativita, která se (ne)vyplácí?
     Real-time marketing dokáže značkám přinést pořádnou dávku publicity. Ne vždy jsou ale reakce pozitivní. Na sociálních sítích se snaha naskočit na vlnu aktuálních  událostí může i vymstít…

     ODPOLEDNÍ BLOK

     HELENA VESELÁBrand Manager, Nestlé
     Veggie revoluce
     Proč trvalo globální značce, která se vyrábí v Česku 13 let, než také vstoupila na lokální trh? Plant based proteins neboli rostlinné náhrady masa získávají stále větší popularitu a také mediální pozornost. Oprávněně, nebo je to jen další bublina?

     JAN MÜLLER
     Make it Big: Jak vydělat na éře digitálního chaosu a disrupci tradičních mediálních domů
     Nové je jen to, na co už se zapomnělo. Takzvaně inovovat tradiční média nestačí, protože svět se mění natolik, že zřejmě musí vzniknout zcela nové mediální koncepty. Například sociální sítě nové generace, které:

     • Budou podpořeny možnostmi blockchainů
     • Začnou využívat cirkulární ekonomiky
     • Zakomponují herní průmysl a možnosti rozšířené reality
     • Vznikne kompletně nový typ „velkého média“.

     VOJTĚCH FOUKAL
     Proč 9 z 10 firem nedokáže přeměnit návštěvníka webu na klienta
     Většina firem a významných agentur dnes umí efektivně přivést velmi relevantní návštěvníky a věnují tomu společně spoustu času. Bohužel investice do kontinuálního, na datech založeného zvyšování jejich konverze na klienty je podceňována.

     CASE STUDIES

     RUDOLF KVÍZ, Executive director, Konektor Social
     Strabag – Jak pomocí obsahu nabírat lidi

     MARIE HÁKOVÁ, Social Media Lead, Follow Bubble
     Obsahová strategie Tchibo

     MARTIN PISTULKA, Content Director, Follow Bubble
     Rozhýbaný mekáč

     JINDŘICH NOVÁK, Editorial Director, Boomerang Communication s.r.o.
     Škoda mobil a jeho úloha v komunikaci Škoda Auto

     VÁCLAV RUBEŠ, vedoucí oddělení tištěných periodik
     České dráhy: když je B2E i B2F aneb interní komunikace pro zapálené

     ↑ Zpět na Program

     Special Guest

     ANDREJ KISKA
     Bývalý slovenský prezident, podnikatel a filantrop, SK

     „Jakmile se stanete demokratickým státníkem, musíte myslet nejen na ty, co vás mají rádi, ale chovat úctu i k těm, kteří vás nevolili a nemají vás rádi.“

     Inspiring Stars

     Madhav Chinnappa

     Director of News Ecosystem Development, Google, UK

     „Spolupracuji s mediálními domy a vytvářím pro Google udržitelný zpravodajský ekosystém.“

     Jamie Credland

     Senior Vice President Client Strategy & Marketing, Economist, UK

     „Mediální domy se konečně probouzí a uvědomují si hodnotu svého obsahu.“

      John Shield

      Communications & Corporate Affairs Director, BBC, UK

      „Dnes je největší komunikační výzvou zajistit, aby hlas vaší značky zůstal autoritativní a byl slyšet.“

      Josef Hlaváček

      Sales Team Lead,, CEE, Facebook

      „Při vytváření obsahu na Facebook myslete jako velcí vydavatele, získejte si pozornost hravostí.“

      David Rockland

      Retired Chairman Ketchum & Partner/CEO, Rockland Dutton Research & Consulting

      „Mnoho ze společností Fortune 500 přijalo moje Barcelona Principles, zásadní nástroj pro měření PR.“

      Darren Stanton

      Behaviorální expert, TV komentátor, UK

      „Říkají o mě, že jsem živý detektor lži. Vstupuji do myšlení lidí a odhaluji, co skrývají a jaké mají motivace.“

      David Griner

      Creative & Innovation Editor amerického týdeníku AdWeek

      „V reklamním průmyslu můžete mít jakékoliv vzdělání a zkušenosti, nejdůležitější je ale vaše osobitost.“

       Keynote Speakers

       REINHARD HARTER

       VP Customer Experience CEE, SAP

       „I continuously seek for improved ways of doing things and inspire others to do the same“

        Petr Dvořák

        Generální ředitel, Česká televize, CZ

        „Technologické inovace jsou přípravou pro transformaci pasivního diváka na aktivního uživatele veřejné služby.“

        Libuše Šmuclerová

        CEO Czech News Center, CZ

        „Když marketingem něco nahrazujete, tak je to ve stylu tonoucí se stébla chytá.“

        Zuzana Řezníčková

        Předsedkyně představenstva, Economia, CZ

        „Role se vracejí tam, kde mají být. Šéfredaktor je zase šéfredaktor, nikoliv brand manažer titulu.“

        Martin Jan Stránský

        Neurolog a vydavatel, CZ

        „Nástup nových technologií prokazatelně mění lidský mozek k horšímu.“

        František Vrábel

        CEO, Semantic Visions, CZ

        „Dezinformační obsah nafukují sociální sítě, nejsmutnější roli hraje Facebook."

        Crispin Manners

        CEO, Onva Consulting, UK

        „Hnací silou transformace je způsob, jak manažeři komunikují se svými lidmi a jak to ovlivňuje produktivitu a podnikatelskou hrdost.“

        Jakub Hodboď

        Global Head of Strategy, Ogilvy Social.Lab

        „Chci do Česka přinést znalosti Social. Labu, což zahrnuje především integraci komunikace na úrovni značky a výkonu."

        Alfonso Marian

        Chairman, Ogilvy, Spain

        „Značky si stále více uvědomují svět, ve kterém žijí, a zapojují se do toho, co se děje na ulici.“

        Alessandro Diana

        CEO, Accenture Interactive, Italy

        „Definujeme se jako „agentura s osobní zkušeností“ a v úzkém kontaktu s cílovými skupinami radikálně přehodnocujeme práci se značkou.“

        Janet Murray

        Content marketing expert, UK

        „Marketing je způsob, jak vydělávat peníze, proto ho musíte dělat každý den.“

        Visionary & Missionary

        Jiří Kejval

        Předseda, Český olympijský výbor, CZ

        „Průměrný produkt, když má perfektní marketing, může sehrát velké divadlo.“

        Ondřej Krátký

        CEO, Liftago, CZ

        „Start-up je jako učit se surfovat – nesmíte si rovnou brát nejkratší prkno, hlavně musíte vlnu vycítit dřív, než přijde.“

        Case Studies & Other Speakers

        Vojtěch Foukal

        Managing Partner, Visibility Digital, CZ

        „Největší změnou při využití AI pro marketing je přesun aktivit z detailní exekuce ke strategickému řízení.“

        Jan Müller

        Director, Flowee, CZ

        „S Flowee chceme oslovit publikum jiným způsobem a využít situace na mediálním trhu, která přeje novým projektům

        Alena Zachová

        Head of Social Team, NEWTON, CZ

        „Engagement je jen číslo. Důležité je, jaká zákaznická odezva se pod ním skrývá."

        Lukáš Pleskot

        Zakladatel, PlayZONE, CZ

        „Esport je hlavně o tom, že ho hráči sledují, nemusí být nutně každý profesionál.“

        Petra Dolejšová

        jednatelka, AK eLegal, CZ

        „Marketing má být pro lidi, mít kvalitní kontakty a spokojené zákazníky. Používejte zdravý rozum.“

        Helena Veselá

        Brand manager, Garden Gourmet, Nestlé

        „Na mojí práci mě nejvíc baví měnit zaběhlé způsoby, jakými lidé o věcech uvažují.“

        Vstupenky

        Nabídka je platná do 23. října 2019 nebo do vyprodání, ceny jsou bez DPH 21 %.

        Extra pro předplatitele MAM
        9.500
        • Celodenní vstup na konferenci pro dva
        • Akce 1+1 platná do 23. října nebo do vyprodání
        • Cena bez 21 % DPH
        Koupit
        Standard
        9.500
        • 1 vstupenka
        • Celodenní vstup na konferenci
        • Cena bez 21 % DPH
        Koupit
        Corporate Rate
        21.000
        • Celodenní vstup na konferenci pro 3
        • Sleva 7 500 Kč
        • Cena bez 21 % DPH
        Koupit
        Oslava novodobé české reklamy
        2.500
        • Vstup na odpolední část – závěrečná show
        • Nabídka platná do 23. října
        • Cena bez 21 % DPH
        Koupit

        Organizer

        Professional guarantor of the PR Summit and partner of the conference

        Partners

        Medial partners

        Hlavní mediální partner

        Hlavní partneři

        Partneři

        Logo Visibility

        Mediální partneři

        Join the professionals

        Subscribe to Forum Media and Marketing and Media news and newsletters

        By subscribing to our newsletter you agree to receive email from Forum Media s.r.o.