Forum Media 2021
PRAHA

1 den / 3 scény
40+ řečníků

11. listopadu

Ben Guerin

Founder, Topham Guerin, Nový Zéland


https://www.forummedia.cz/wp-content/uploads/2021/09/Ben-Guerin_novy_web_square-2.jpg

Make

ConnectionJednoduchý a jasný vzkaz, to je mantra, kterou se pětadvacetiletý mág digitální komunikace a spoluzakladatel společnosti Topham Guerin řídí. Ben je polovičkou sociálně‑mediálního dua, které stálo za úspěšnou kampaní, jež vloni pomohla Borisi Johnsonovi vyhrát volby. Oba Kiwiové, jimž některá britská média aktuálně přezdívají „pravicové propagandistické duo“, jsou tradičně spjati s konzervativními stranami. Pomáhají jim vymanit se z běžných způsobů komunikace a vyhrávat volby.

Loni zaznamenali drtivé vítězství Toryů, předtím ještě pomohli k moci australskému premiérovi Scottu Morrisonovi za Liberální stranu Austrálie. Letos pomáhali novozélandské vládě komunikovat opatření proti covidu. Mluvit bude o politice založené na datech, o tom, jak porozumění digitálním technologiím mění politické prostředí a jak spravovat svou digitální reputaci. Přečtěte si celý Benův profil v týdeníku Marketing a Media.


Téma přednášky

Data-Driven Politics: How our Understanding of Digital Technologies Changes the Political Landscape


Ben založil firmu, která v nemalém měřítku ovlivňuje britské veřejné mínění. I o tom bude hovořit na konferenci Forum Media.

Pokud víte, jak vytvořit zapojující a efektivní obsah na sociální sítě, web a e-mail; jak koordinovat sofistikované daty řízené digitální reklamní kampaně; jak designovat a vyvíjet krásné a intuitivní webové stránky, aplikace a software; jak poskytnout porozumění skrze kolekci detailních dat a analýz; jak řídit svou digitální reputaci a jak mít zisk z risku a možností digitálních inovací, jste na dobré cestě vyhrát příští volby. Ben vám ukáže jak.